بارگیری...
نحوه نگهداری و شستشوی موهای اکستنشن شده

نحوه نگهداری و شستشوی موهای اکستنشن شده

نحوه نگهداری و شستشوی موهای اکستنشن شده:

1- موهای اکستنشن شده نیازی به شستشوی مداوم و مخصوص ندارند، هنگام حمام موهای خود را بافت زده و آبکشی نمایید.

توجه:شامپوهای نرم کننده به علت داشتن PH بالا و سبب ایجاد الکتریسیته علت اصلی کاهش دوام اکستنشن می گردد. (در موهای اکستنشن شده چربی و کثیفی جذب مو نمی گردد و همان آب و کف و آبکشی کافی می باشد و در موارد خاص شامپو بچه استفاده نمایید زیرا کمترین  درصد PH در کلیه شامپوها را دارا است)

2- موهای صاف و کم حالت را حتما بعد از نصب سشوار نموده تا الکتریسیته آن را از بین برود و بعد از هربار حمام تکرار نمایید.

3- برای نگهداری و مرتب کردن موهای فر و حالت دار از روغن بچه و روغن زیتون استفاده نمایید .

4- در هنگام خواب موهای خود را یک یا دو بافت نرم و درشت زده تا جهت آرامش بیشتر، قسمت نصب اکستنشن هنگام خواب در پوست سر شما فرو نرود.

5- حداکثر حرارت جهت سشوار،بابلیس،اتو و ... برای موهای مصنوعی 180 درجه سانتیگراد و موهای طبیعی 200 درجه سانتیگراد می باشد . حرارت بیش از حد سبب زبری و خشکی مو می باشد .

6- برای دوام و جذابیت بیشتر موهای مصنوعی اکستنشن شده از برس و اسپری مخصوص وبرای موهای طبیعی اکستنشن شده از برس و احیا کننده حرفه ای موهای طبیعی استفاده نمایید.

7- برای برس کردن موهای اکستنشن شده از پایین مو برس کرده و بعد از مرتب شدن مو ذره به ذره به سمت ریشه مو بالا رفته و برس نمایید تا کل مو از انتها تا ریشه برس شود .

اقدامات خاص و موثر اکستنشن :

  1. در برس کردن موهای اکستنشن شده از زور استفاده نکنید زیرا کشیده شدن مو عامل اصلی خرابی و وز کردن موهای اکستنشن میباشد .
  2. کسانی که موهای اکستنشن شده خود را مدت زیادی در زیر پوشش (روسری،شال،مقنعه)قرار میدهند،حتما موهای خود را ببافند.
  3. در زمان شنا و آب تنی حتما موهای خود را ببافید و بعد سشوار نمایید.
  4. شستشو با انواع شامپوهای نرم کننده سبب اصلی گره خوردن و جمع شدن مو اکستنشن به سمت قسمت نصب و ایجاد الکتریسیته در مو می شود.
  5. جهت جلوگیری از خشکی ، موخوره و خوردشدگی موهای طبیعی حتما از احیاکننده استفاده نمایید.

 

نکات ذیل با دقت زیادی جمع آوری گردیده است و توجه کامل به آن سبب ماندگاری و دوام طولانی با حفظ جذابیت و زیبایی اکستنشن می باشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید