بارگیری...

دستگاه اکستنشن لیزری So Cap

بازدید : 26094

دسته بندی : دستگاه اکستنشن

برند : Socap


با دستگاه اکستنشن لیزری بدون هیچگونه آسیب ساقه و پیاز مو میتوانید اکستنشن را انجام دهید . این دستگاه مناسب سالن های آرایش بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است .

گالری مو و گیس فرنگیس
ارائه دهنده انواع کلاه گیس و ابزار اکستنشن مو
تلفن : 05136014430


قیمت: 3,500,000    3,325,000 تومان

تاریخ انقضا : 1409/11/30در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151240904

تلفن ثابت :   05136014430

دستگاه اکستنشن لیزری

با دستگاه اکستنشن لیزری بدون هیچگونه آسیب ساقه و پیاز مو میتوانید اکستنشن را انجام دهید . این دستگاه مناسب سالن های آرایش بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است .

دستگاه اکستنشن لیزری سوکاپ So Cap یک محصول حرفه ای نصب لیزری مو های اکستنشن با عملکرد منحصر به فرد و بدون آسیب رسانی به موهای اصلی میباشد. تفاوت این دستگاه با دستگاه های قدیمی موجود در بازار، در وحله اول لیزری بودن آن است و اینکه دارای کنترل کننده حرارتی داخلی است که به محض تنظیم دما روی صفحه ی نمایشگر، این درجه حرارت را سریعاً به انبر دستگاه انتقال میدهد و شما در تمامی مراحل نصب، دمای دلخواه و دقیق خود را خواهید داشت که این عمل منجر به نصب مرتب و بسیار زیبا خواهد شد و کمترین آسیب را به موی سر می رساند. این دستگاه سرعت عملکرد شما را به طرز چشمگیری بالا میبرد و به محض روشن شدن قابل استفاده میباشد. صفحه های انبر از جنس سرامیک و تورمالین (کهربا) است که باعث میشود علاوه بر انتقال حرارت تدریجی به مو ها از خشک شدن و سوختن مو جلوگیری کند و پاکسازی آن به راحتی انجام میپذیرد. جنس بدنه انبر از فایبر فشرده بوده و در استفاده های طولانی مدت، حرارت به دست شما انتقال پیدا نمیکند. تکنولوژی تاچ به کار رفته در صفحه نمایش دستگاه، استفاده از آن را ساده و لذت بخش تر کرده است.

 مقالات مرتبط : نحوه نگهداری و شستشوی موهای اکستنشن شده  -  اکستنشن موی سر

محصولات مرتبط